Doprovází nás Taylor & Adams

Jan hraje na Taylor 324ce Blacktop, který získal díky ohromnému množství přátel. Nádherná záležitost, zvuková ojedinělost, které nabývají s přibývajícím věkem nástroje. V pojetí Grand Auditorium umožňuje drsné tóny trsátkem, s basovou hutností a energií, která reprezentuje přesně to, co se očekává. Tóny drsných a temných vírů, které však v sobě vždy mají kus naděje.

Martin se vždy chopí nástroje z dílny Adams Prologue, z které dýchá odkaz mistrovského řemesla, slibující každému, kdo se jej dotkne, cestu k hudebnímu vyjádření, jež nezná hranic. S každým tónem, který z ní vychází nezměrná energie, nový svět emocí a příběhů, čekajících na své vyprávění. V jejím zvuku se snoubí jasnost s hloubkou, a dává tak všem, kdo po ní sáhnou, nástroj, jenž je jak oknem, tak zrcadlem duše.

Sdílet:
Melanchollica interprets the work of Metallica (Authors: James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Rob Trullijo, Cliff Burton, Jason Newsted, Dave Mustaine). Authors of the photos and videos used on this website: Kristina Černá (xcristine.com), Miloslav Reiterman (https://www.facebook.com/myjsmeonthespot/), Jiří Svačinka (www.lokalkahostivice.cz), Michal Karlesz a Martin Petřík (Melanchollica :-))