Melanchollica: Nomádi, kteří k vám přivezou hudební příběh legend

S Melanchollikou se můžete v rámci vašeho divadla, klubu, kulturního sálu, nebo unikátních historických budov, kde hudba jednoduše nabírá na jiných dimenzích, vydat dvěma cestami:

Kompletní cesta Metalliky

Připojte se k nám na jedinečnou hudební pout dlouhou 2,5 hodiny, kde se vydáme po stopách legendárních alb Metalliky, od jejich počátků až po současnost. Tento kulturní program je navržen tak, aby odhalil nejen klíčové skladby z každého alba kapely, ale také aby vyprávěl příběhy, které za těmito písněmi stojí. Posluchači budou mít jedinečnou příležitost prožít evoluci Metalliky, poslechnout si, jak se jejich styl a zvuk vyvíjely s každým novým albem. Od thrash metalových začátků v „Kill ‚Em All“ přes progresivní experimenty v „…And Justice for All“, mainstreamový úspěch s „The Black Album“, až po jejich nejnovější surový klenot „72 Seasons“. Program zdůrazňuje významné okamžiky v historii kapely, včetně jejich nejkontroverznějších alb a období, přičemž nabízí fanouškům pohled do zákulisí tvorby těchto hudebních ikon. Tato cesta nabídne nejen hudební zážitky, ale také příběhy plné boje, úspěchu, tvorby a obnovy, které osvětlí, co Metalliku činí skutečně legendární.

Délka: cca 150 minut (s přestavkou)
Základní požadavky: ozvučení (dle zaslaného rideru), projektor (s HDMI)

Metallica od Kill’em All k The Black Album

Toto hodinové vystoupení je perfektním úvodem pro nové fanoušky, stejně jako nostalgickou cestou pro dlouholeté příznivce Metalliky. Program „Metallica od Kill’em All k The Black Album“ je koncentrovaným přehlídkou klíčových momentů kapely v prvním desetiletí jejich kariéry. Účastníci se mohou těšit na živé interpretace největších hitů, které definovaly metalovou scénu 80. a počátku 90. let. Od syrové energie a agresivity „Kill ‚Em All“, přes technickou dokonalost „Master of Puppets“, až po pořádnou sílu a melodičnost „The Black Album“, tento program představí fanouškům esenci Metalliky. S každou skladbou a albem odhalíme, jak Metallica formovala a redefinovala žánr heavy metalu, stala se ikonou a ovlivnila generace hudebníků. Toto vystoupení slibuje být intenzivním zážitkem plným emoce, síly a nezapomenutelných riffů, které ozvučily celou jednu hudební éru.

Délka: cca 60 minut (bez přestávky)
Základní požadavky: ozvučení (dle zaslaného rideru)

Sdílet:

Zanechte Odpověď

Melanchollica interprets the work of Metallica (Authors: James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Rob Trullijo, Cliff Burton, Jason Newsted, Dave Mustaine). Authors of the photos and videos used on this website: Kristina Černá (xcristine.com), Miloslav Reiterman (https://www.facebook.com/myjsmeonthespot/), Jiří Svačinka (www.lokalkahostivice.cz), Michal Karlesz a Martin Petřík (Melanchollica :-))